
Після ліквідації деяких колаборантів на захоплених територіях України, їхні подільники намагаються зв'язатися зі спецслужбами України, щоб врятуватися. Про це повідомив в ефірі національного телемарафону мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
За його словами, Україна робить максимум для того, щоб колаборанти були обізнані про сумну долю їм подібних. Через це зрадники "почуваються дуже погано".
"Є така знакова прикмета - коли хтось із них постраждає, починається ціла хвиля дзвінків. Наприклад, коли постраждав організатор "референдуму", інші колаборанти, які погоджувалися допомагати проведенню "рефрендуму", починали телефонувати в силові структури, і говорити, що вони більше не будуть брати в цьому участі і що про це потрібно повідомити силам опору", – пояснив Федоров.
Він додав, що спецслужби "дуже уважно вивчають такі пропозиції", але все залежить від того, наскільки "сумлінно" колаборанти будуть співпрацювати.
Канцлер ФРН Фрідріх Мерц у своєму виступі на Конференції з відновлення України у польському Гданську чітко пояснив, чому Європа стоїть поруч з Україною та провів паралель між післявоєнним примиренням Німеччини з Польщею, зазначають . Свій виступ на кон...
Американський спецназ вперше випробував українські морські дрони "Магура" в Індо-Тихоокеанському регіоні. Під час навчань на Філіппінах безпілотники потопили корабель-мішень, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. Оприлюднено відеозвіт н...