
Жителів 18 населених пунктів нібито тимчасово вивезуть углиб регіону через обстріли у прифронтовій зоні. Російські загарбники починають авакуацію населення з тимчасово окупованої території Запорізької області. Про це повідомив гауляйтер Євген Балицький у п’ятницю, 5 травня.
За його словами, жителів 18 населених пунктів нібито тимчасово вивезуть углиб регіону.
"Ухвалено рішення прибрати насамперед дітей із батьками, літніх людей, інвалідів, пацієнтів лікувальних установ від вогневого впливу супротивника і перемістити з прифронтових територій углиб області", – відзначив він.
Зрадник Балицький стверджує, що евакуація торкнеться таких населених пунктів: Тимошівка, Смирнове, Тарасівка, Орлянське, Молочанськ, Куйбишеве, Пришиб, Токмак, Мала Білозерка, Василівка, Велика Білозерка, Дніпрорудне, Михайлівка, Кам'янка-Дніпровська, Енергодар, Пологи, Кінські Роздори, Розівка.
Тим часом російські ЗМІ повідомляють, що переселити можуть приблизно 70 тисяч мешканців Запорізької області.
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...