
Російські окупанти почали "евакуйовуватися" з тимчасово окупованого Енергодара у Запорізькій області. У зв’язку з цим вони прийнялись вивозити з міста награбоване майно. Про це повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом", передають Патріоти України.
Зазначається, що паніка, страх та очікування поразки, які охопили окупантів у Херсонській та Запорізькій областях, дійшли й до Енергодару.
"Вчора, 19 жовтня, та сьогодні вночі з осередків компактного проживання російських військових і окупаційної "адміністрації" міста почали вивозити награбоване майно", – йдеться в повідомленні.
Зокрема, було зафіксовано масове пограбування готелю "Скіфський". Росіяни виносили звідти й пакували в автобуси та вантажівки все, що можна. Мова йде про телевізори, холодильники, меблі, чайники та інші побутові речі.
"Така собі евакуація з пограбунком, або фактично дозволене черговим указом Путіна мародерство під прикриттям введеного ним "воєнного стану" на тимчасово окупованих Росією українських територіях", – додали в "Енергоатомі".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...