
Російські окупанти почали "евакуйовуватися" з тимчасово окупованого Енергодара у Запорізькій області. У зв’язку з цим вони прийнялись вивозити з міста награбоване майно. Про це повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом", передають Патріоти України.
Зазначається, що паніка, страх та очікування поразки, які охопили окупантів у Херсонській та Запорізькій областях, дійшли й до Енергодару.
"Вчора, 19 жовтня, та сьогодні вночі з осередків компактного проживання російських військових і окупаційної "адміністрації" міста почали вивозити награбоване майно", – йдеться в повідомленні.
Зокрема, було зафіксовано масове пограбування готелю "Скіфський". Росіяни виносили звідти й пакували в автобуси та вантажівки все, що можна. Мова йде про телевізори, холодильники, меблі, чайники та інші побутові речі.
"Така собі евакуація з пограбунком, або фактично дозволене черговим указом Путіна мародерство під прикриттям введеного ним "воєнного стану" на тимчасово окупованих Росією українських територіях", – додали в "Енергоатомі".
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...