Паніка в бункері: Путіна захочуть позбутися після успіхів ЗСУ, - Піонтковський

Наростаючий успіх української армії на фронті обрушить політичний фронт в Росії, заявив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський.Це призведе до того, що від російського диктатора Володимира Путіна захочуть позбутися, підкреслив він в інтерв'ю Радіо НВ, передають Патріоти України.

Він нагадав про заяви господаря Кремля під час його промови про анексію нових українських територій. "Ця війна починає сприйматися, як війна однієї божевільної людини", - говорить експерт.

Він упевнений в тому, що це відчуття буде посилюватися, з кожним новим успіхом українських Збройних сил. "У досить близькій перспективі це приведе людей, які перебувають у бункері, до розуміння, що вони повинні позбутися цієї людини, оскільки вона небезпечна, перш за все для них", — додав Піонтковський.

Цинічна практика: Гуменюк розповіла, як окупанти намагаються сховати свої кораблі біля Криму

субота, 23 вересень 2023, 21:28

Російські загарбники з метою збереження своїх військових кораблів створили буферну зону в районі Керченської протоки. Там ворог сховав свої військові кораблі серед цивільних суден, аби вберегти їх від атак українських дронів та ракет, передають Патріо...

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...