Паніка в бункері: Путіна захочуть позбутися після успіхів ЗСУ, - Піонтковський

Наростаючий успіх української армії на фронті обрушить політичний фронт в Росії, заявив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський.Це призведе до того, що від російського диктатора Володимира Путіна захочуть позбутися, підкреслив він в інтерв'ю Радіо НВ, передають Патріоти України.

Він нагадав про заяви господаря Кремля під час його промови про анексію нових українських територій. "Ця війна починає сприйматися, як війна однієї божевільної людини", - говорить експерт.

Він упевнений в тому, що це відчуття буде посилюватися, з кожним новим успіхом українських Збройних сил. "У досить близькій перспективі це приведе людей, які перебувають у бункері, до розуміння, що вони повинні позбутися цієї людини, оскільки вона небезпечна, перш за все для них", — додав Піонтковський.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...