
Під Мелітополем окупанти будують третю оборонну лінію і вводять свою комендантську годину. Як пише видання "РИА-Мелітополь", з села Полянівка вони виселяють все місцеве населення і завозять туди бетонні блоки, передають Патріоти України.
Росіяни риють окопи просто в городах людей. Самі ж окупанти обговорюють між собою, що будують третю оборонну лінію і чекають наступу ЗСУ, пишуть журналісти. "У військах окупантів вже паніка, вони обговорюють, що скоро українська армія увійде в Каховку, і бояться прориву ЗСУ в Крим", - додають журналісти.
Поруч з Полянівкою в селі Лазурне ще більше ворожих солдатів. Повідомляється, що загарбники вже розселилися в будівлях дитячого садка, початкової школи, в приватних будинках.
"У місцевих мешканців окупанти відбирають особистий транспорт і заборонили виходити на вулицю всім після 16:00. Заїхали окупанти і в Радивонівку", - йдеться в повідомленні ЗМІ.
Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...
Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...