"Парад конфіскацій": для Росії все тільки починається, - Голобуцький

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало на поверхні - і ми про це почали казати ще з кінця лютого, - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Репарації - репараціями, але якщо є готові заморожені кошти Держрезерву РФ, якщо є доступне майно росії і російських олігархів за кордоном - то цим гріх не скористатись. І зменшити головний біль і Україні, і союзникам щодо джерел відновлення зруйнованої росією економіки.

Інше рішення, спроможне подолати поточні економічні проблеми ЄС, поки так і лишається "лежати на поверхні" - бо США тільки почали оприлюднювати задачу війни "максимально ослабити росію", про наступну фрагментацію говорить поки тільки сам Кремль і ми. Йдеться про взяття під зовнішнє управління підприємств видобувних галузей росії. Простіше кажучи: про майже безкоштовне забезпечення Європи як мінімум газом і нафтою на пару десятків років (що заспокоїть європейський електорат). А там і термін покарання росії скінчиться, і родовища якраз вичерпаються, і технології вийдуть на новий рівень, коли енергетика не потребуватиме вуглеводнів.
Однак перший крок - відбудова зруйнованого росією коштом самої росії - поки тільки починає набувати правового оформлення. І ми, і союзники чекаємо цього з однаковим ентузіазмом".

У Шебекіному страшно "зраділи": Депутат Держдуми закликав закидати авіабомбами Бєлгородську область

середа, 31 травень 2023, 23:43

Депутат Держдуми РФ, член комітету з оборони Андрій Гурульов закликав бомбити на Бєлгородщині районний центр Шебекіно керованими авіабомбами. Таку заяву він зробив в ефірі програми кремлівського пропагандиста Володимира Соловйова, фрагмент якої публіку...

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...