"Парад конфіскацій": для Росії все тільки починається, - Голобуцький

"Канадський Мінфін, після того, як міністри фінансів G7 домовились виділити на підтримку економіки України майже $20 млрд, заявив: "Канада вважає доречним фінансувати Україну за рахунок коштів росії, готується відповідний законопроєкт". Рішення лежало на поверхні - і ми про це почали казати ще з кінця лютого, - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Репарації - репараціями, але якщо є готові заморожені кошти Держрезерву РФ, якщо є доступне майно росії і російських олігархів за кордоном - то цим гріх не скористатись. І зменшити головний біль і Україні, і союзникам щодо джерел відновлення зруйнованої росією економіки.

Інше рішення, спроможне подолати поточні економічні проблеми ЄС, поки так і лишається "лежати на поверхні" - бо США тільки почали оприлюднювати задачу війни "максимально ослабити росію", про наступну фрагментацію говорить поки тільки сам Кремль і ми. Йдеться про взяття під зовнішнє управління підприємств видобувних галузей росії. Простіше кажучи: про майже безкоштовне забезпечення Європи як мінімум газом і нафтою на пару десятків років (що заспокоїть європейський електорат). А там і термін покарання росії скінчиться, і родовища якраз вичерпаються, і технології вийдуть на новий рівень, коли енергетика не потребуватиме вуглеводнів.
Однак перший крок - відбудова зруйнованого росією коштом самої росії - поки тільки починає набувати правового оформлення. І ми, і союзники чекаємо цього з однаковим ентузіазмом".

Заарештовану в Хорватії яхту Медведчука продадуть: Що планують зробити із грошима

п’ятниця, 2 грудень 2022, 20:00

За даними видання The Guardian, суд Хорватії передав 92,5-метрову яхту Royal Romance українському агентству з розшуку та менеджменту активів. Агенти АРМА прилетіли до Хорватії і оглянули заарештовану яхту, що належить членам сім'ї народного депутата та...

Один з храмів Києво-Печерської лаври перейшов до ПЦУ - Євстратій Зоря

п’ятниця, 2 грудень 2022, 19:52

Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру зареєстровано як монастир у складі ПЦУ, інформують Патріоти України. Як повідомив у Facebook речник Православної церкви України Євстратій Зоря, відповідні дані внесені 2 грудня до Єдиного державного реєстру (450812...