"Парадного маршу точно не буде": Військовий експерт розповів, чи повернуться окупанти на північ знову

Російські загарбники зосередили свої сили на Донбасі. Російські окупанти навряд чи зможуть знову атакувати північ країни. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.

"Повернення на північ - це перебільшення. По-перше, напрямок головного удару для них сьогодні - Донецька та Луганська області. Вони там будуть кидати у бій все, що лише може бути. Щодо півночі, то другого походу, гадаю, не буде. Для цього потрібно зібрати ще одне хоча б двохсот тисячне угруповання, що увійшло до України 24 лютого.

До того ж, ми укріплюємо кордони кожного дня. Вже такого парадного маршу точно не буде. За даними нашої розвідки, ми не бачимо створення наступального угруповання. Скоріше за все, там буде перекинуто декілька батальйонів тактичних угруповань, що можуть атакувати наш кордон з метою відволікання уваги та метою унеможливити перекидання наших військ на схід", - сказав він.

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...

"Режим Лукашенка крутить разом із путінським грандіозну операцію з дезінформації", - Арестович

субота, 2 липень 2022, 0:23

Радник голови ОП Олексій Арестович розповів, що режим Лукашенка крутить з путінським грандіозну операцію з дезінформації - "загроза вторгнення білоруської сторони". Таку думку він висловив у розмові з російським правозахисником Марком Фейгіним, передаю...