"Парадокс тиранії": Правнучка Хрущова вказала на великі проблеми в РФ, які Путін намагається "перекрити" ядерними погрозами

Російський диктатор Володимир Путін намагається приховати від громадян країни-агресора явні поразки окупантів у війні проти України. Про це можуть свідчити, зокрема, спроби анексії українських областей, а також постійні погрози ядерною зброєю, передають Патріоти України.

Водночас керівництво РФ позбавляє людей основних свобод, тим самим дедалі більше виявляючи свою тиранію. Про це йдеться у статті Ніни Хрущової, правнучки глави уряду СРСР 1958-1964 років Микити Хрущова, на сайті Project Syndicate.

За її словами, за ядерними погрозами Путіна стоять явні спроби уникнути правди про катастрофічне становище російської окупаційної армії. На додаток до того, що РФ не досягла початкової мети у війні проти України, світова спільнота не визнала жодної територіальної претензії країни-агресора. До того ж оточення Путіна боїться висловити правду про жалюгідне становище армії РФ у поточній війні.

"Ніхто з радників Путіна не скаже йому, що війна в Україні є для Росії стратегічною катастрофою. Вони не вкажуть, що він не досяг своєї первісної мети: окупувати Київ і возз'єднати "російські землі". І вони не пояснюватимуть, що світова спільнота ніколи не визнає її територіальних претензій. Це правда, яку Путін сподівається приховати ядерними погрозами", – йдеться у статті.

Хрущова підкреслила, що парадокс російської тиранії полягає в тому, що політичне керівництво країни намагається якомога жорсткіше позбавити людей основних свобод.

"Просте поширення історії про війну, яка не є частиною наративу Кремля, вважається "поширенням хибної інформації", що карається з березня штрафами або навіть тюремним ув'язненням. Така держава не може вирішити фундаментальні проблеми, що стоять перед країною. Все, що Росія може зробити, – це дискредитувати потенційні альтернативи та придушити будь-яку опозицію", – заявила Хрущова.

Також вона припустила, що рано чи пізно Росія захоче налагодити відносини зі світовою спільнотою заради порятунку своєї економіки. Однак у цьому випадку спроба анексії українських територій стане високим бар'єром для прогресу.

"У французів повний рот золота. Треба було пасатижі брати": Окупант вразив дружину розповідями про "натівців" на фронті (аудіо)

четвер, 28 вересень 2023, 19:27

Розвідка перехопила чергову розмову окупантів, де росіянин шкодує, що не вирвав золоті зуби в українських бійців (очевидно, йдеться про загиблих), яких називає "французами" і "німцями". Аудіозапис розмови опублікувала пресслужба ГУР, передають Патріоти...

"Не тільки звук є орієнтиром": Гуменюк прокоментувала модернізацію Shahed (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 18:48

Фахівці Сил оборони України вивчають особливості та зміни, які ворог може вносити у своє озброєння, зокрема в іранські безпілотники. Про це розповіла начальниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України "Південь" Наталія Гуменюк 28 вер...