
Ситуація для російських окупантів, які виявилися фактично заблокованими на Агрегатному заводі у Вовчанську на Харківщині, ускладнилася. Вони вже не можуть прориватися на підприємство, як це було днями раніше. Про це в своєму телеграм-каналі "Офіцер+" повідомив лейтенант ЗСУ з позивним "Алекс", передають Патріоти України.
"П**арам на Агрегатному заводі у Вовчанську стало ще складніше. Тиждень тому вони ще могли з горем пополам прориватись на автівках на завод, так, на автівках, бо оточення там поки виключно через те, що всі підходи під нашим вогневим контролем, але інколи місцевість дозволяла проскочити. Зараз же сіра зона ще трішки збільшилась, такі спроби тепер здаються ще більшим самогубством, тому не ризикують поки", — проінформував український захисник.
Журналісти проєкту «Схеми» повідомили, що чинний суддя Конституційний Суд України Юрій Барабаш у 2010 році, ще як науковець, підготував правовий висновок для КСУ, в якому обґрунтовувалася неконституційність політичної реформи 2004 року, передають Патрі...
Розвідувальні служби кількох великих країн НАТО отримали інформацію про можливі плани Росії здійснити провокації проти країн Балтії та Польщі. Про це повідомляє британське видання The Guardian із посиланням на високопоставлене джерело в політичних кола...