​Парки можна було не закривати: Головний санітарний лікар України зізнався, що уряд обдурив українців

Тепер громадяни замислюються, скільки ще такої "рятівної брехні" закладено в рішення Кабміну щодо карантинних обмежень. Наприклад, може і метро позакривали у виховних цілях, відрізавши від робочих місць сотні тисяч киян та харків'ян?

Головний санітарний лікар Олег Ляшко визнав, що парки і сквери було вирішено закрити заради «психологічного впливу на українців», щоб у них з'явилося відчуття тривоги в зв'язку з пандемією коронавируса. Про це високопосадрвець сказав в ефірі «Україна 24», зазначають Патріоти України.

«Ми коли закривали свого часу парки, робили обприскування доріг, це, знову ж таки, було питання не стільки впливу на епідеміологічний процес, скільки на психологічний процес. Закриття парків, немає відчуття такого, що все безпечно, люди більше психологічно готувалися до того, що треба дотримуватися карантину. Відчуття тривоги», - пояснив Ляшко, виправдовуючись, що цю тактику запозичили у інших країн - зокрема, у Китаю та Італії.
Нагадаємо, вже з 11 травня в Україні почнеться поступове пом'якшення карантинних обмежень (в т.ч. мають відкрити парки) при цьому сам карантин можуть продовжити і після 22 травня.

Кара дісталась вбивць старих, жінок та дітей: Захисники Херсона вислідили та знищили гармату окупантів, яка тероризувала місто (відео)

четвер, 25 червень 2026, 7:27

На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: