​Парки можна було не закривати: Головний санітарний лікар України зізнався, що уряд обдурив українців

Тепер громадяни замислюються, скільки ще такої "рятівної брехні" закладено в рішення Кабміну щодо карантинних обмежень. Наприклад, може і метро позакривали у виховних цілях, відрізавши від робочих місць сотні тисяч киян та харків'ян?

Головний санітарний лікар Олег Ляшко визнав, що парки і сквери було вирішено закрити заради «психологічного впливу на українців», щоб у них з'явилося відчуття тривоги в зв'язку з пандемією коронавируса. Про це високопосадрвець сказав в ефірі «Україна 24», зазначають Патріоти України.

«Ми коли закривали свого часу парки, робили обприскування доріг, це, знову ж таки, було питання не стільки впливу на епідеміологічний процес, скільки на психологічний процес. Закриття парків, немає відчуття такого, що все безпечно, люди більше психологічно готувалися до того, що треба дотримуватися карантину. Відчуття тривоги», - пояснив Ляшко, виправдовуючись, що цю тактику запозичили у інших країн - зокрема, у Китаю та Італії.
Нагадаємо, вже з 11 травня в Україні почнеться поступове пом'якшення карантинних обмежень (в т.ч. мають відкрити парки) при цьому сам карантин можуть продовжити і після 22 травня.

Скоро буде "бавовна"? Партизани виявили місце дислокації ГРУ в окупованому Севастополі

субота, 13 липень 2024, 15:40

Партизанський рух "Атеш" зафіксували місце дислокації російського головного розвідувального управління у тимчасово окупованому Севастополі. Про це повідомляє "Атеш", передають Патріоти України. Зазначається, що спочатку увагу партизанів привернула тери...

Зовсім не мирні наміри: В ISW пояснили, навіщо міністр оборони РФ телефонував очільнику Пентагону

субота, 13 липень 2024, 15:20

Міністр оборони Росії Андрій Бєлоусов використав телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном, 12 липня, щоб повторити російські погрози. Він, зокрема, намагався змусити США відмовитися від підтримки України. Про це пише ISW, передають Пат...