​Парки можна було не закривати: Головний санітарний лікар України зізнався, що уряд обдурив українців

Тепер громадяни замислюються, скільки ще такої "рятівної брехні" закладено в рішення Кабміну щодо карантинних обмежень. Наприклад, може і метро позакривали у виховних цілях, відрізавши від робочих місць сотні тисяч киян та харків'ян?

Головний санітарний лікар Олег Ляшко визнав, що парки і сквери було вирішено закрити заради «психологічного впливу на українців», щоб у них з'явилося відчуття тривоги в зв'язку з пандемією коронавируса. Про це високопосадрвець сказав в ефірі «Україна 24», зазначають Патріоти України.

«Ми коли закривали свого часу парки, робили обприскування доріг, це, знову ж таки, було питання не стільки впливу на епідеміологічний процес, скільки на психологічний процес. Закриття парків, немає відчуття такого, що все безпечно, люди більше психологічно готувалися до того, що треба дотримуватися карантину. Відчуття тривоги», - пояснив Ляшко, виправдовуючись, що цю тактику запозичили у інших країн - зокрема, у Китаю та Італії.
Нагадаємо, вже з 11 травня в Україні почнеться поступове пом'якшення карантинних обмежень (в т.ч. мають відкрити парки) при цьому сам карантин можуть продовжити і після 22 травня.

Пригожин заявив про просування ЗСУ під Бахмутом і закликав Шойгу померти героєм (мапа)

понеділок, 5 червень 2023, 13:30

Російські окупаційні війська втратили контроль над частиною села Берхівка, розташованого на північний захід від Бахмута. Про це заявив ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин, передають Патріоти України. Він зазначив, що в ході локального контрнаступу З...

Звільнення "Бєлгородщини": У ЗСУ пояснили, як "другий етап" війни вплине на події на фронті

понеділок, 5 червень 2023, 12:42

Добровольчий корпус Росії заявив про "звільнення" Бєлгородщини. Так звана операція переходить у глиб країни. Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України. За словами Федоренка, це хороший знак, що у РФ почалися подіб...