Парламентська Асамблея НАТО одностайно визнала правлячий режим РФ рашизмом, а його агресію проти України - геноцидом

Парламентська Асамблея Організації Північноатлантичного договору (НАТО) одноголосно підтримала декларацію про визнання злочинів держави-агресора росії проти України геноцидом, а терористичний режим рф — рашизмом. Про це голова делегації Верховної Ради у парламентській асамблеї НАТО, депутат Верховної Ради від фракції «Слуга народу» Єгор Чернєв написав на своїй сторінці у Facebook.

«Парламентська Асамблея НАТО визнала злочини росії проти України геноцидом, а терористичний режим у росії — рашизмом. Одностайно. На сесії Асамблеї в Люксембурзі ми добилися ухвалення надзвичайно сильної декларації, яка буде мати далекосяжні політичні наслідки. Крім того, ПА НАТО закликала оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом Альянсу та погодить наступні конкретні кроки для вступу України до НАТО», — написав Чернєв.

Він назвав подію «дипломатичною перемогою» України.

«Усі наші ключові побажання щодо фінального тексту декларації враховані. Там є і підтримка міжнародного трибуналу, і допомога Україні до перемоги і після неї, і засудження ідеології „рашизму“, і відновлення територіальної цілісності, і санкції, і репарації, і план Маршалла, і багато іншого. Ми довго боролися за такі прямі та чіткі формулювання» , — додав парламентар. За його словами, наразі справа за урядами.

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...

"Цей бізнес втрачено для Путіна": Видобуток газу в Росії впав на 26%, - ЗМІ

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:25

Видобуток газу в Росії цього року впав до рівня, небаченого з 1970-х років. Державний енергетичний гігант Російської Федерації "Газпром" повідомив у своєму останньому звіті, що видобуток газу в першій половині 2023 року становив 179,45 мільярда кубічни...