Парламенти вже кількох країн визнали дії Росії геноцидом українського народу

Парламенти Естонії, Латвії, Канади, Польщі, Литви та Чехії визнали дії Росії геноцидом українського народу. Про це голова Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив у Facebook, нагадавши, що парламент України також дав оцінку злочинам РФ, передають Патріоти України.

"Спасибі парламентам країн, які визнали дії Росії геноцидом українського народу! Щиро вірю, що кількість держав, які солідаризуються з таким рішенням, буде тільки зростати. Визнання злочинів Росії геноцидом українського народу - це перш за все повага до пам'яті тисяч невинно вбитих українців, зокрема дітей", - підкреслив він.

Стефанчук зазначив, що Росія має відповісти за скоєні військові злочини. При цьому він висловив сподівання, що "всі цивілізовані країни світу поділяють позицію" українського парламенту.

"Не питайте мене, як протікає спецоперація": Актор із "Кварталу 95" показав Путіна, який хворіє на нетримання сечі (відео)

середа, 29 червень 2022, 12:14

Актор студії "Квартал 95" Юрій Великий показав нову комедійну пародію на президента РФ Володимира Путіна. Цього разу диктатор у виконанні гумориста страждає через нетримання сечі на Пітерському міжнародному форумі, який автор назвав "Путінським". Ледь ...

Окупанти намагаються вербувати евакуйованих жителів Маріуполя, використовуючи їхнє зруйноване житло, - ГУР Міноборони

середа, 29 червень 2022, 11:59

Окупаційна адміністрація Маріуполя застосовує нові методи збору інформації про мешканців, які залишаються в місті, передають Патріоти України. Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, з цією метою організовано приймання заявок пр...