Партія московського царя захлинається, сподівання лише на диво: Гросмейстер Каспаров прорахував останні потуги "кремлівського короля" щодо України. Інша справа Білорусь

Відомий опозиційний політик Росії Гаррі Каспаров вважає малоймовірним просування військ глави Кремля Володимира Путіна вглиб території України і захоплення нових територій.
«Путін підійшов до рубежу, коли будь-які його дії зустрінуть новий рівень відсічі. Будь-яке просування вглиб України буде пов'язане з непорівнянними втратами. Українська армія набагато краще до цього готова і в загальному немає ніяких підстав припускати, що жителі Харкова або південних областей зустрічатимуть росіян з квітами», - сказав шаховий екс-чемпіон світу.
На думку політика, окупація Білорусі буде більш вірогідною
«Путін гебешник, він не військовий і не любить великих жертв насправді. Він завжди зіставляє інвестицію з поверненням. Кількість жертв може бути більшою, і я не впевнений, що населення РФ готове таку війну підтримувати. Анексія Білорусі може бути безкровною. Адже велика війна - це важкий випадок», - вважає Каспаров.
Політик також не виключив, що президент РФ може почати гібридну війну проти країн НАТО.

«Я не виключаю якогось роду гібридної війни проти країн НАТО. Це виведе конфронтацію на новий рівень. У скрутному становищі він цілком може наважитись протестувати НАТО. А чи буде НАТО відповідати, якщо це буде гібридна війна, я б теж не став скидати з рахунків», - говорить російський опозиціонер.

Джерело: Обозреватель

Жириновський розповів, що Росія "зробить з Україною" після розділу країни на частини

вівторок, 23 липень 2019, 19:44

Одіозний політик переконаний, що правління Володимира Зеленського буде перервано новою революцією, яка не обійдеться без крові. Жириновський заявив про необхідність надати автономію Донбасу, а так само право мати власні суди і поліцію. У той же час він...

Зробив їх обох: На мажоритарному окрузі нардепа Пашинського соратник Порошенка в останній момент обігнав і "Слугу народу"

вівторок, 23 липень 2019, 19:29

Володимир Арешонков є народним депутатом восьмого скликання від БПП. Центральна виборча комісія завершила підрахунок голосів на 64 окрузі (Житомирська область). За результатами обробки протоколів, на виборах до Верховної Ради переміг самовисуванець Вол...