Партія московського царя захлинається, сподівання лише на диво: Гросмейстер Каспаров прорахував останні потуги "кремлівського короля" щодо України. Інша справа Білорусь

Відомий опозиційний політик Росії Гаррі Каспаров вважає малоймовірним просування військ глави Кремля Володимира Путіна вглиб території України і захоплення нових територій.
«Путін підійшов до рубежу, коли будь-які його дії зустрінуть новий рівень відсічі. Будь-яке просування вглиб України буде пов'язане з непорівнянними втратами. Українська армія набагато краще до цього готова і в загальному немає ніяких підстав припускати, що жителі Харкова або південних областей зустрічатимуть росіян з квітами», - сказав шаховий екс-чемпіон світу.
На думку політика, окупація Білорусі буде більш вірогідною
«Путін гебешник, він не військовий і не любить великих жертв насправді. Він завжди зіставляє інвестицію з поверненням. Кількість жертв може бути більшою, і я не впевнений, що населення РФ готове таку війну підтримувати. Анексія Білорусі може бути безкровною. Адже велика війна - це важкий випадок», - вважає Каспаров.
Політик також не виключив, що президент РФ може почати гібридну війну проти країн НАТО.

«Я не виключаю якогось роду гібридної війни проти країн НАТО. Це виведе конфронтацію на новий рівень. У скрутному становищі він цілком може наважитись протестувати НАТО. А чи буде НАТО відповідати, якщо це буде гібридна війна, я б теж не став скидати з рахунків», - говорить російський опозиціонер.

Джерело: Обозреватель

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...