Партійний з'їзд Зеленського: Зі "Слуги народу" збираються виключити чергових нардепів, якщо Банкова спроможеться мобілізувати голоси

Олена Мошенець та Юрій Камельчук готуються до партійного з'їзду

На з'їзді партії "Слуга народу" 15 листопада будуть обговорюватися можливі виключення нардепів зі складу фракції. Про це заявила в ефірі програми "Сьогодні День Вихідний" на телеканалі "Україна 24" народна депутатка від "Слуги народу" Олена Мошенець, зазначають Патріоти України.

"На з'їзді партії в понеділок зміниться голова партії. Не виключено, що будуть додаткові зміни, зокрема в керівних органах партії. Що стосується фракції, можу сказати лише про те, що будуть розглядатися нові виключення зі складу нашої фракції, вони будуть лише розглядатись. Якщо це станеться, має бути відповідне голосування. Якщо голосів вистачить, то не виключаю, що хтось покине лави нашої політичної сили в парламенті", - повідомила "слуга народу".

На запитання, чи йдеться про Гео Лероса і Дмитра Разумкова, депутатка відповіла:

"Лерос вже давно не є членом нашої фракції в парламенті. Не бачу взагалі сенсу обговорювати цю особу, тим більше в контексті його останніх некоректних дій стосовно України, суспільства і всіх органів влади. Що стосується Дмитра Разумкова, це точно не Дмитро Разумков, це інші наші колеги. Принаймні в порядку денному я не бачу питання, що саме Разумкова хтось планує позбавити мандата. Мені взагалі здається, що тема навколо Разумкова трішки роздута всілякими потенційними можливостями притягувати до нього увагу. Ми маємо рухатись далі, а не зупинятись на колишніх, які намагаються утримати увагу біля себе".

Нагадаємо також, що перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко склав із себе повноваження голови партії "Слуга народу". Він пояснив це бажанням "глибше зосередитися на реформі роботи парламенту". А видатний "зелений" антивакс Юрій Камельчук назвав головних претендентів на вакансію голови партії назвав головних претендентів на вакансію голови партії.

Не зможуть відвідати Мавзолей Леніна та "Лебедине озеро" у Великому театрі: Москва розширила список силовиків та чиновників Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до "найбажанішої країни світу"

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:36

У Путіна оголосили розширення списку представників країн та інститутів Євросоюзу, яким заборонено в'їзд до країни, повідомляють Патріоти України з посиланням на Міністерство закордонних справ РФ. . До списку потрапили керівники «особливих європейськи...

Посольство США у Києві функціонує, підтримку обіцяють: Що відомо про перебіг розмови Байдена із Зеленським

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:29

Президент США Джо Байден у розмові із президентом України Володимиром Зеленським 27 січня підтвердив готовність Сполучених Штатів разом зі своїми союзниками та партнерами рішуче відреагувати, якщо Росія продовжить вторгнення до України. Про це повідоми...