
Українські партизани влаштували засідку на колону російської техніки на окупованому лівобережжі Херсонщини. Вони підірвали два бензовози супротивника.
Внаслідок підриву один бензовоз окупантів згорів повністю, ще один отримав сильні ушкодження. Про це розповіли у військовому русі українців та кримських татар "АТЕШ". Атаку на російські бензовози партизани "АТЕШ" влаштували 14 липня.
"14.07.23 о 15:00 агент руху "АТЕШ" влаштував засідку на колону супротивника і задіяв вибухівку, підірвавши бензовози супротивника. Результат: один згорів повністю, інший сильно пошкоджений. Місце дії: польова дорога, 2 км на південь від села Князе-Григорівка , Херсонська область. Координати: 47°03'20.8"N 33°53'55.7"E", – зазначено у повідомленні.
Місце підриву розташоване на окупованому Росією лівобережжі Херсонщини. Агентам руху вдалося вийти після атаки без втрат.
"14 липня увійде в історію всього партизанського руху! Наші агенти у безпеці та готові продовжити боротися проти рашизму", – наголосили в "АТЕШ".
Там також натякнули, що після удару по Кримському мосту і вимушеного активнішого використання окупантами "сухопутного коридору", на росіян чекає ще не одна "бавовна".
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...