
Російські окупанти в захопленому Херсоні вирішили відпочити на набережній міста, замовивши в одному із закладів харчування шашлик. Поїсти окупанти не встигли: їх з автоматів розстріляли невідомі, передаютьПатріоти України.
Двоє загарбників загинули на місці, ще один із пораненнями потрапив до однієї з лікарень тимчасово окупованого Росією Криму. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь".
"Днями в окупованому Херсоні співробітники оперативного підрозділу рашистських військ шикарно замовили собі шашлик в одному із закладів харчування на набережній міста. Враховуючи поведінку цих клієнтів, їхнє мародерське минуле і негідне походження, для обслуговування таких особливих гостей прибула спеціальна сервісна група, яка відкрила рахунок за допомогою автоматної черги", – зазначають українські військові.
У результаті двоє російських окупантів загинули на місці, ще один дістав поранення і був госпіталізований. "Два чеки по 200 і один – 300… Яскравих вражень від вечері отримали геть не поважні гості закладу. Той, що 300, – покращує тепер своє становище (і не тільки фінансове) в одній із лікарень тимчасово окупованого Криму. А ті, що вклалися в 200, – так само епічно вкладатимуться і в чорні мішки для сміття", – резюмували в ОК "Південь".
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...