Партизани працюють: У Сєвєродонецьку "несподівано" підірвалося авто з окупантами, багато поранених

На території тимчасово окупованої Луганської області зростає невдоволення окупаційною владою та російськими військовими. Зокрема, у Сєвєродонецьку на центральній вулиці міста 14 липня "несподівано" підірвався автомобіль із загарбниками, передають Патріоти України.

В результаті шістьох окупантів поранено, з яких четверо – важких. Про це в Telegram повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, у Сєвєродонецьку у тилу проявляються люди, яким не подобається окупаційний режим. Росіяни, у свою чергу, продовжують шукати людей з "неправильною" позицією.

"Водночас на Луганщині зростає невдоволення окупаційною владою та військовими, які тільки й роблять те, що мародерять та погрожують. Наприклад, у Сєвєродонецьку на центральній вулиці міста вчора "несподівано" підірвався автомобіль з окупантами. У результаті шість поранених, з яких четверо – тяжких", – повідомив голова ОВА.

Також він зазначив, що окупаційна влада намагається створити у місцевого населення стійке враження нібито "безпечного та повноцінного мирного життя".

"Вони обіцятимуть та імітуватимуть відновлення міст та сіл, поки це буде цікаво російським ЗМІ і, відповідно, кремлю. Як тільки пропагандисти підуть, спроби відновлення регіону будуть поставлені на тривалу паузу. Ось у Луганську ця пауза триває вже вісім років", – каже Гайдай.

Тим часом зростає кількість жертв російського вторгнення. Гайдай розповів, що на лінії фронту російські війська продовжують завдавати артилерійських та ракетних ударів з подальшими спробами штурму.

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...