
Вранці в неділю, 12 червня, у тимчасово окупованому Бердянську, мешканців якого фактично утримують у заручниках, прогриміли три потужні вибухи.

За попередньою інформацією, один із вибухів стався на електричній підстанції. Також на парковці кафе «Талісман» підірвали два автомобілі.
«Три вибухи та півміста без світла. Святкування дна росії почалося», — пишуть місцеві жителі у соцмережах. У місцевих чатах зазначається, що, ймовірно, підірвали трансформаторну підстанцію в районі ТЦ «Амстор».
Самі окупанти підтверджують вибух, повідомляючи, що внаслідок короткого замикання спалахнув і вибухнув один із трансформаторів. Пожежу вже нібито загасили, але електроенергії у людей ще немає. Раніше повідомлялося, як партизани окупованого Енергодару Запорізької області ліквідували двох російських військових із патруля.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...