
Вранці в неділю, 12 червня, у тимчасово окупованому Бердянську, мешканців якого фактично утримують у заручниках, прогриміли три потужні вибухи.

За попередньою інформацією, один із вибухів стався на електричній підстанції. Також на парковці кафе «Талісман» підірвали два автомобілі.
«Три вибухи та півміста без світла. Святкування дна росії почалося», — пишуть місцеві жителі у соцмережах. У місцевих чатах зазначається, що, ймовірно, підірвали трансформаторну підстанцію в районі ТЦ «Амстор».
Самі окупанти підтверджують вибух, повідомляючи, що внаслідок короткого замикання спалахнув і вибухнув один із трансформаторів. Пожежу вже нібито загасили, але електроенергії у людей ще немає. Раніше повідомлялося, як партизани окупованого Енергодару Запорізької області ліквідували двох російських військових із патруля.
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...