
Вранці в неділю, 12 червня, у тимчасово окупованому Бердянську, мешканців якого фактично утримують у заручниках, прогриміли три потужні вибухи.

За попередньою інформацією, один із вибухів стався на електричній підстанції. Також на парковці кафе «Талісман» підірвали два автомобілі.
«Три вибухи та півміста без світла. Святкування дна росії почалося», — пишуть місцеві жителі у соцмережах. У місцевих чатах зазначається, що, ймовірно, підірвали трансформаторну підстанцію в районі ТЦ «Амстор».
Самі окупанти підтверджують вибух, повідомляючи, що внаслідок короткого замикання спалахнув і вибухнув один із трансформаторів. Пожежу вже нібито загасили, але електроенергії у людей ще немає. Раніше повідомлялося, як партизани окупованого Енергодару Запорізької області ліквідували двох російських військових із патруля.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...