Париж, Париж... Перше побачення Зеленського з Путіним, оприлюднено відео

Західні ЗМІ відзначили, що Зеленський не потиснув руку Путіну, Пєсков збрехав росіянам, що рукостискання було

Опубліковано відео історичної зустрічі лідерів України та Росії в Парижі. Володимир Зеленський і Володимир Путін зустрілися в рамках саміту лідерів нормандської четвірки, на якому основним питанням має бути припинення бойових дій на Донбасі і майбутнє регіону в цілому, зазначають Патріоти України.
Як відомо, це перша зустріч Зеленського і Путіна в статусі президентів. До цього вони кілька разів розмовляли телефоном.
Очікується, що крім чотиристоронніх переговорів відбудеться також двостороння бесіда президентів України і Росії. Очікується, що російська делегація добиватиметься всіма засобами вигідних для себе угод на газ.


Хіти тижня. "Ми змушені захищатися": Лукашенко заговорив про "гарячу війну", закриття кордонів з ЄС і Україною

неділя, 20 вересень 2020, 3:00

За словами Олександра Лукашенка, він змушений половину армії "поставити під рушницю". Олександр Лукашенко, який займає пост президента Білорусі з 1994 року, оголосив про закриття кордону з Україною. Лукашенко також звернувся до народів Литви, Польщі та...

Хіти тижня. "Чекаю на ваш дзвінок щовечора": Нардепка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:35

Телефон нардепа був відкритий на чаті з кимось, хто вельми недвозначно висловлював свою симпатію Ірині Констанкевич. Народний депутат Ірина Констанкевич з депутатської групи "За майбутнє" під час робочого дня у Верховній Раді в п'ятницю, 18 вересня, ве...