"Патриотизм вреден Украине": Журналіст поділився цитатами із російського кандидата в депутати від "Слуги народу"

В Україні достатньо власних ватників, тому незрозуміло, навіщо їй ще й ватники зі страни-агресора.

Михайло Соколов. Фото: Главком.

"Російський кандидат від «Слуги народу» Соколов вирішив не перейматися поясненнями своїх зв‘язків з державою-агресором, а просто затаврував своїх критиків олігархічними наймитами і заспокоївся. Але зарано. Тому що до нього, як до кандидата, залишається купа як процедурних, так і світоглядних питань", - пише журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Перше. Незрозуміло, чи припинив він працювати в російській лобістській компанії «Kesarev consulting», тій самій, що животіє на Лубянці. Якщо ні, то якою доцільністю партія «Слуга народу» аргументує наявність у списках російського рішали?

Друге. Чи в курсі партія «Слуга народу», що перед нею Соколов намагався потрапити до списків партій «За життя» і «Батьківщина», і лише після того, як йому це не вдалося, він вирішив стати слугою? Чи не свідчить це про його ідеологічну всеїдність і чи не збирається «Слуга народу», приймаючи забракованих іншими партіями кандидатів, перетворитися на звалище відходів українського політичного абортарію?

І третє. Я уважно вичитав колонку Соколова «Я - антипатриот», і це, вибачте, пі**єц. Кілька цитат:

«Возникает вопрос, как решению крымской проблемы может помочь вступление в НАТО?»
«От какого рода российского вмешательства призвано защитить Украину НАТО? Или НАТО готово выступить гарантом того, что украинская власть не повторит ошибок грузинской?»
«Разве попытка военной силой решить проблему Южной Осетии – не калька чеченской компании? Почему же тогда украинский патриот за одни и те же действия осуждает Россию и поет дифирамбы грузинским политикам, при этом как бы не замечая проблемы Косова?»
«Грузия объективно слабее России, а Саакашвили уступает Путину в личных качествах»
«Как можно поддерживать действия грузинских властей и осуждать Россию за их силовое пресечение?»
«Если украинский патриотизм означает овации Саакашвили и порицание России, несмотря на реальное положение дел, значит, патриотизм вреден Украине».
Де гарантія, що скоро вся ця «раша тудей» не лунатиме з вуст Соколова вже у Верховній Раді?

Коли я писав пост про причини, які унеможливили моє депутатство, я згадував про ватний прошарок у партії «Слуга народу». Так, наші ватники - це наша даність, наша проблема, наш біль. Нам з ними жити, хочемо ми цього чи ні. Але ватники імпортні - це вже занадто".

"Пірнув за монетою у кефір": Топ-пропагандист розповів, як Путін мало не загинув через власну дурість (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 21:29

Гра показала, що російський президент багато на що готовий заради грошей? Спецкореспондент видавничого дому "Коммерсант" Андрій Колесніков, якого називають "придворним" літописцем глави РФ Володимира Путіна, розповів, що одного разу той мало не захлину...

"Ніхто не знає, як це почалось": Мережу здивувала заява Арахамії про напад на ЗСУ на Донбасі (відео)

вівторок, 18 лютий 2020, 21:15

Голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давида Арахамія зробив неоднозначну заяву про напад на воїнів ЗСУ на Донбасі. Про це він розповів журналістам, а відео опублікували на YouTube, передають Патріоти України. "Зараз ніхто не має достовірної і...