
Російські окупанти скаржаться на чисельні втрати на полі бою та відсутність проведення кваліфікованої підготовки у підрозділах. Про це військові злочинці РФ спілкувалися в телефонній розмові, яку перехопила українська розвідка, передають Патріоти України.
Як зазначається, окупанти обговорюють чисельні втрати серед особового складу та відсутність проведення кваліфікованої підготовки у підрозділах, що діють у районі Бахмуту.
Крім того, обговорюють дезертирство, як можливість збереження життя та уникнення задіяння до ведення наступальних дій у складі штурмових груп. “Реально пацани загинули. Хто безвісти зник. Щось дикість якась. У нас на виходи максимум тиждень, а переважно 5-7 днів. Я на жорстких м'ясорубках не був, я пі**ди не отримував. А ось пацани жорсткої пі**ди отримували”, - жаліється російський окупант.
У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...