"Пацани жорсткої пи**ди отримували": Окупанти скаржаться на чисельні втрати у районі Бахмута (аудіо)

Російські окупанти скаржаться на чисельні втрати на полі бою та відсутність проведення кваліфікованої підготовки у підрозділах. Про це військові злочинці РФ спілкувалися в телефонній розмові, яку перехопила українська розвідка, передають Патріоти України.

Як зазначається, окупанти обговорюють чисельні втрати серед особового складу та відсутність проведення кваліфікованої підготовки у підрозділах, що діють у районі Бахмуту.

Крім того, обговорюють дезертирство, як можливість збереження життя та уникнення задіяння до ведення наступальних дій у складі штурмових груп. “Реально пацани загинули. Хто безвісти зник. Щось дикість якась. У нас на виходи максимум тиждень, а переважно 5-7 днів. Я на жорстких м'ясорубках не був, я пі**ди не отримував. А ось пацани жорсткої пі**ди отримували”, - жаліється російський окупант.

У Дніпрі знайшли тіло загиблого чоловіка, кількість жертв в області зросла, - очільник ОВА

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:53

Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив, що в Дніпрі знайшли тіло ще одного загиблого чоловіка. Таким чином кількість жертв російської атаки в області зросла до восьми, інформують Патріоти України. «Третій загиблий у Дніпрі. Рятувальники ви...

Трамп заявив, що для США важливе виживання України, і розкритикував європейців за... недостатню допомогу

п’ятниця, 19 квітень 2024, 23:41

Колишній президент США Дональд Трамп, який у 2024 році також бере участь у виборчій кампанії, у своїй соцмережі Truth Social поставив запитання, "чому Європа не дає більше грошей на допомогу Україні", передають Патріоти України. "Чому Сполучені Штати в...