"Коронне" місце: Павло Вовк знову очолив Окружний адмінсуд Києва

Новим головою Окружного адміністративного суду Києва знову обрали Павла Вовка. Про це повідомляє Судово-юридична газета, передають Патріоти України.

Свій голос за Вовка віддали 39 із 42 присутніх суддів. Верховна Рада також оголосить конкурс на посаду судді Конституційного Суду України за своєю квотою.

Нагадаємо, 2 серпня 2019 року Вовка, і суддям Погрібніченку і Шепітко вручили підозри у втручанні в роботу Вищої кваліфікаційної комісії суддів та інших можливих злочинах.

20 серпня Павло Вовк заявив про свій відхід з посади голови Окружного адмінсуду Києва. В свою чергу Вища рада правосуддя відмовився задовольнити клопотання Генеральної прокуратури України про тимчасове відсторонення судді Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка.

Скільки українців готові вийти на новий Майдан і взяти в руки зброю: Соціологи оприлюднили дані

понеділок, 17 лютий 2020, 8:24

Центр соціальних та маркетингових досліджень Socis у лютому 2020 року поцікавився, в якій формі українці готові захищати свою громадянську або політичну позицію, передають Патріоти України. Згідно з результатами цього опитування, більшість українців - ...

Зеленський несподівано зізнався, що шкодує, що пішов з телебачення (відео)

понеділок, 17 лютий 2020, 8:21

Президент України Володимир Зеленський заявив, що іноді шкодує, що залишив роботу на телебаченні. Про це він сказав на конференції з питань безпеки, передають Патріоти України. Зеленському поставили запитання, чи шкодує він, що пішов з телебачення, і н...