Печерський суд судитиме екс-віце-президента США? "Недоотруєний" Шокін написав заяву в ДБР на Байдена

Україну вперто штовхають у внутрішні американські розборки, з котрих вона ніяк не зможе вийти переможцем

Не встигли ЗМІ рознести новину про те, що адвакат Трампа звинуватив Байдена у причетності до отруєння Шокіна, як сам "недоотруєний" тандемом вніс свою лєпту у розгортання скандалу, зазначають Патріоти України. Колишній генеральний прокурор Віктор Шокін вимагає від Державного бюро розслідувань відкрити кримінальне провадження щодо ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена.

"Прошу внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення громадянином Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом на території України і за її межами щодо мене кримінального правопорушення, а саме втручання в діяльність працівника правоохоронного органу.

Негайно розпочати досудове розслідування і надати слідчим ДБР письмові вказівки", - йдеться в заяві на ім'я т.в.о. директора ДБР Ірини Венедіктової, пише "Інтерфакс-Україна"

Шокін заявив, що погодився залишити посаду генпрокурора через тиск Байдена. Той ніби-то, вів переговорив з керівництвом України про усунення Шокіна із займаної посади.

Ексгенпрокурор вважає, що таким чином Байден домагався згортання розслідування кримінальних проваджень за фактами протиправної діяльності осіб, пов'язаних з компанією Burisma Holding Limited, в тому числі, сина американського чиновника Хантера.

За словами Шокіна, Байден вимагав звільнити його в обмін на безперешкодне надання Україні державної гарантії США на суму $1 млрд.

Ціна ухилянства все більше: Які кари загрожують чоловікам за неоплачені штрафи від ТЦК, процедура втрати грошей та майна

неділя, 11 травень 2025, 9:32

В Україні набирає обертів практика блокування банківських рахунків та арешту майна громадян, які проігнорували мобілізаційні правила та не сплатили штрафи, зазначають Патріоти України. За інформацією Міністерства юстиції, лише на Полтавщині територіаль...

На концерті Кобзона пристойний аншлаг і висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 11 травня

неділя, 11 травень 2025, 8:43

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 11.05.25 орієнтовно склали: