
Сьогодні, 26 червня, Чернігівська область знову піддалася обстрілам з території Російської Федерації. Про це повідомляє Оперативне командування "Північ" у Facebook, передають Патріоти України.
"Близько 5 години ранку у районі населеного пункту Гірськ було зафіксовано 8 вибухів (виходів) та 8 вибухів (приходів) зі ствольної артилерії. Приблизно в той же час було чути 10 вибухів (приходів) в одному з населених пунктів Новгород-Сіверського району", - йдеться у повідомленні.
Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення інформація не надходила. Зафіксовано пошкодження цивільної інфраструктури.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: