Пекін та Москва не бачать своїх агресивних дій: Росія та Китай видалили згадку про "поточну" напруженість у комюніке G20

Росія та Китай видалили згадку про "поточну" напруженість у комюніке за підсумками зустрічі міністрів фінансів G20 про геополітичні ризики для світової економіки. Про це повідомляє Reuters повідомляє на свої джерела, зазначають Патріоти України.

За словами людей, знайомих з дискусіями, зустріч міністрів фінансів та керівників центральних банків з G20 була однією з найбурхливіших з початку пандемії COVID-19 у 2020 році.

Китай та Росія заперечували проти згадування "поточної напруженості" у більш ранньому проекті комюніке. У заключному комюніке групи просто говорилося: "Ми продовжуватимемо відстежувати основні глобальні ризики, зокрема пов'язані з геополітичною напруженістю, що виникає, а також макроекономічною і фінансовою вразливістю".

Як повідомляється, міністр фінансів Канади Христя Фріланд звернулася до своїх російських колег із закликом не вторгатися в Україну, попередивши, що такі дії завдадуть шкоди світовій економіці і призведуть до "нищівних" санкцій проти Росії.

Переговори G20 проходили віртуально і в столиці Індонезії Джакарті.

Може бути велика біда: Жданов припустив, який "сюрприз" готує Путін на День незалежності України

понеділок, 15 серпень 2022, 18:40

Російські окупанти використовуватимуть майбутній День незалежності України для здійснення нових провокацій. Такий прогноз озвучив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України. За його словами, так склалося, що ворог влаштовує їх на релігі...

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як вчергове знищили новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.