Пекін втер носа Москві: Китай запустив серійне виробництво винищувача п'ятого покоління J-20B

Росія, котрі донедавна вважалась технічним спонсором Піднебесної досі не може налагодити серійний випуск літаків п'ятого покоління. Про США годі й казати

Розпочалось серійне виробництво китайського літака J-20B

Розпочалось серійне виробництво китайського багатоцільового літака J-20B п’ятого покоління (за західною класифікацією), повідомляють Патріоти України з посиланням на South China Morning Post.

Від базової версії J-20 модернізований винищувач відрізняється двигуном з керованим вектором тяги.

Спочатку в Китаї заявляли, що нова версія літака буде оснащуватись двигунами Xian WS-15 національного виробництва.

За інформацією джерела South China Morning Post у військовому відомстві роботи з його створення та доведення відстають від графіку і тому на J-20B поки встановлюватимуть російські двигуни АЛ-31Ф.

J-20

Вже за декілька років J-20B має почати оснащуватися виробленими в Китаї двигунами.

Базовий винищувач J-20 був розроблений китайською корпорацією Shenyang Aircraft та за словами виробника оснащений новітньою електронікою та побудований із застосуванням стелс-технологій.

На озброєння Військово-повітряних сил Народно-визвольної армії Китаю винищувачі J-20 надійшли у вересні 2017 році, тоді про це офіційно оголосило Міністерство оборони КНР.

Перший політ прототипу J-20 відбувся у 2011 році, офіційна ж публічна демонстрація відбулась на авіашоу в Чжухаї в 2016 році.

Хіти тижня. Може, ще раз Путіну в очі зазирнути? Російські окупанти під час перемир'я риють траншеї і наближаються впритул до позицій ЗСУ. Захисникам України протидіяти заборонено

субота, 8 серпень 2020, 3:00

"Гібриди" Путіна копають нові траншеї і наближаються впритул до позицій бійців ЗСУ під час перемир’я. Відповідну інформацію 1 серпня оприлюднив морпіх, який зараз воює на південному напрямку, повідомляють Патріоти України з посиланням на InfoResist.

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...