Пекло на сході: Експерт повідомив, де саме в Україні точаться найзапекліші бої

На Донбаському плацдармі наразі зосереджено основну масу російських окупаційних підрозділів. Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко розповів про це в ефірі марафону “FreeДОМ”, передають Патріоти України.

"У районі Сєвєродонецька - найскладніша ситуація. Лисичанськ. Є загроза для Бахмута. Увесь цей район. Це обумовлено тим, що окупанти не рахуються з власними втратами та втратами техніки", - сказав Коваленко.

Він зазначив, що ворог хоче довести до кінця поставлену перед ним задачу - оточити Сєвєродонецьк та Лисичанськ, саме в оточенні просуватися вперед.

"Вони не здатні на повномасштабний наступ по цілому фронту, вони не здатні на наступ у інших напрямках, наприклад, Миколаєвському, чи розвивати ситуацію на Запоріжжі. Але пекло там триває. Фактивчно це відбувається вже другий місяць. Ще два місяці тому Росія оголосила велику битву за Донбас. І наразі вона просувається маленькими кроками, але вже досягла тактичних стратегічно важливих населених пунктів", - додав коваленко.

Аде він наголосив на тому, що Харківська, Чернігівська, Київська області демонструють те, що тактика ЗСУ, яка полягає у веденні оборонних дій та контрнаступу, працює.

Голова суду на Харківщині агітувала колег переходити на бік окупантів (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 11:59

Державне бюро розслідувань завершило досудове розслідування щодо очільниці Вовчанського районного суду, обвинувальний акт направлено до суду. Слідчі встановили, що Ірина Уханьова активно допомагала росіянам створювати місцеву окупаційну судову установу...

На голосуванні був присутній Зеленський: Рада призначила голову СБУ

вівторок, 7 лютий 2023, 11:44

У вівторок, 7 лютого, Верховна Рада призначила Василя Малюка на посаду голови СБУ. Про це повідомили нардепи Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко, передають Патріоти України. "За" відповідну постанову проголосували 324 депутати. Як повідомляє Железня...