Пекло зробило "дзвіночок" Х*йлу: У Москві помер кат Путіна

"Чекісти" поминають свого колишнього поводиря.

У Росії на 70-му році життя помер депутат Держдуми і колишній директор ФСБ Росії генерал Микола Ковальов, який замішаний в скандалі з отруєнням у Лондоні екс-співробітника ФСБ Олександра Литвиненка, зазначають Патріоти України. Як повідомляють російські ЗМІ, генерал помер після тривалої хвороби.

Ковальов займав пост глави ФСБ з 1996 по 1998 роки. Останнім часом був членом комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції і керівником російської делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ.

Генерал удостоєний безлічі державних нагород, в тому числі орденів "За заслуги перед Вітчизною" III і IV ступеня, "За військові заслуги", ордени Червоної Зірки і ордена Пошани.

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...