Пекло зробило "дзвіночок" Х*йлу: У Москві помер кат Путіна

"Чекісти" поминають свого колишнього поводиря.

У Росії на 70-му році життя помер депутат Держдуми і колишній директор ФСБ Росії генерал Микола Ковальов, який замішаний в скандалі з отруєнням у Лондоні екс-співробітника ФСБ Олександра Литвиненка, зазначають Патріоти України. Як повідомляють російські ЗМІ, генерал помер після тривалої хвороби.

Ковальов займав пост глави ФСБ з 1996 по 1998 роки. Останнім часом був членом комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції і керівником російської делегації в Парламентській асамблеї ОБСЄ.

Генерал удостоєний безлічі державних нагород, в тому числі орденів "За заслуги перед Вітчизною" III і IV ступеня, "За військові заслуги", ордени Червоної Зірки і ордена Пошани.

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...