Пенсіонер у Полтаві звеличував "нашого Путіна" й армію РФ

У Полтаві засудили пенсіонера, який у забороненій соцмережі "Одноклассники" звеличував президента РФ Володимира Путіна та російські війська, які воюють проти України. За це чоловіку призначили 5 років позбавлення волі і звільнили від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік. Відповідний вирок ухвалив Октябрський районний суд Полтави. Про це пише місцеве видання "ЗМІСТ", передають Патріоти України.

Як йдеться у вироці суду, 4 червня обвинувачений поширив зі своєї сторінки в "Одноклассиниках" дописи:

"Своей страной Россией! Президентом РФ В.В. Путиным! Российским народом! Армией РФ и флотом!"; "Орлы мух не замечают. Поэтому наш ВВП (Путін - Ред.) игнорирует бред всей либшизы. Ему некогда. Он из России строит великую русь!".

Як встановила експертиза, ці дописи чоловіка возвеличують президента країни-агресорки Росії і верховного головнокомандувача Збройних сил РФ. Таким чином, автор умисно поширив матеріали, що виправдовують напад на Україну.

Пізніше у липні та серпні пенсіонер продовжував поширювати дописи про "велику русь".

Зупинити його активність у соціальних мережах вдалося правоохоронцям.

Так, 18 січня між обвинуваченим та прокурором уклали угоду про визнання винуватості. Адвокат пенсіонера подав клопотання про звільнення обвинуваченого від сплати процесуальних витрат. Мовляв, обвинувачений не має інших доходів, аніж пенсія, а також має хворобу Паркінсона, яка вимагає значних коштів на лікування.

Так пенсіонеру винесли покарання - 5 років позбавлення волі і звільнили його від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік.

Польща "залила сала за шкуру" ще й Німеччині: Шольц погрожує поновити прикордонний контроль

неділя, 24 вересень 2023, 2:35

Німеччина пригрозила Польщі відновленням прикордонного контролю через міграційний скандал, який спалахнув між Варшавою та Берліном. . Як пише Bloomberg, канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав польський уряд розслідувати повідомлення про сотні тисяч не...

Удари по Криму - натяк Кремлю на готовність України знищувати енергетичні обʼєкти РФ взимку, - військовий оглядач

неділя, 24 вересень 2023, 1:45

Військовий оглядач Давид Шарп вважає, що удар по штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі мав на меті символічний характер. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо". передають Патріоти України. “Найважливішим аспектом в ударах по російс...