Пентагон не виключає такий розвиток подій: Армія США відпрацьовує допомогу у відбитті атаки армії Росії на Україну

Армия США отрабатывает помощь в отражении атаки армии России на Украину – Саакашвили Армійські підрозділи Сполучених Штатів в ході маневрів відпрацьовують сценарії допомоги Україні в разі повномасштабного вторгнення ЗС РФ. Про це колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в прямому ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України.

Політик зазначив, що в його розпорядженні є контури сценарію, який розглядається Міністерством оборони Сполучених Штатів. За його словами, агресія РФ проти України американською стороною прямо не артикулюється, проте всі непрямі ознаки вказують на відпрацювання ймовірного сценарію вторгнення. "Зараз у США один зі сценаріїв, який Пентагон розглядає. Це питання протидії... У них зараз такі ігри проходять: російські війська проводять біля сусідньої країни, друга Америки (Україну вони не називають), військові навчання, після чого переходять лінію дотику під виглядом спочатку сепаратистів, потім просто заходять вглиб країни, і як Пентагон бере участь у відбитті цього", - підкреслив політик.

Саакашвілі нагадав про російське вторгнення на територію Грузії і зазначив, що через 12 років після конфлікту американська влада повністю готова до агресивного розвитку подій. "У 2008 році їм треба було все перекидати здалеку. Зараз у них ці сили є. Зараз тільки питання політичного рішення", - заявив він.

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...

Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...