Пентагон відповість на дії Росії в Лівії, - американський генерал

Якщо Росія збереже постійну позицію в Лівії і розгорне там ракетні системи великої дальності, то це змінить "правила гри" для Європи, НАТО і багатьох західних країн.

У Пентагоні вважають, що введення Росією військових літаків до Лівії може в подальшому допомогти Москві забезпечити собі геостратегічний оплот в Північній Африці. Про це заявив заступник начальника Управління розвідки Африканського командування Збройних сил США генерал Грегорі Хедфілд, повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters.

За даними американських військових, Росія перекинула на авіабазу сил бунтівного генерала Халіфи Хафтара 14 винищувачів МіГ-29 і Су-24. Вони ще не застосовувалися, але можуть принести нові можливості для Хафтара, кажуть в Пентагоні.
Хедфілд каже, що літаки прилетіли до Лівії з Росії через Іран і Сирію. Генерал заявив, що Москва не може вимагати від Хафтара повної перемоги для просування російських інтересів. За словами генерала, якщо Росія збереже постійну позицію в Лівії і розгорне там ракетні системи великої дальності, то це змінить "правила гри" для Європи, НАТО і багатьох західних країн.
На сайті Африканського командування Збройних сил США 29 травня було опубліковано заяву, в якій говориться, що Пентагон має намір використовувати одну зі своїх бригад сприяння силам безпеки в Тунісі. "Оскільки Росія продовжує роздмухувати полум'я лівійського конфлікту, регіональна безпека в Північній Африці викликає підвищену заклопотаність", - йдеться в заяві.
У ній зазначається: "Ми розглядаємо з Тунісом нові способи вирішення взаємних проблем безпеки, включаючи використання нашої бригади сприяння силам безпеки". У Лівії в останні дні стався ряд різких змін військової ситуації, який послабив надії Хафтара на захоплення всієї території країни. Посилили ж свої позиції в цій північноафриканській нафтодобувній країн, розділеній громадянською війною, Туреччина і Росія.

Полонених катували гарячою парою: У Лівії виявлені крематорії російської банди Вагнера

п’ятниця, 10 липень 2020, 21:29

Крім росіян, тортурами і вбивствами займалося, зокрема, угруповання найманців з племені Кані, що живе на сході Лівії. В м Тархуна в Лівії виявлені камери для тортур, що використовувалися найманцями Хафтара і російською бандою Вагнера. Матеріали про зло...

"За рік, який працюю в Києві, чула стільки абсурдних історій про українські суди, що іноді мені здається, що я живу в серіалі": Посол Німеччини - про основні скарги німецьких компаній

п’ятниця, 10 липень 2020, 21:14

Навряд чи багато інвесторів мріють відчути себе персонажами "п'єси абсурду". Німецькі компанії найчастіше звертаються до посольства ФРН в Україні зі скаргами на неможливість захистити свої права в українському суді, і проведення судової реформи є важли...