Пентагон відреагував на інформацію про переміщення ядерної зброї в Росії

У Пентагоні не можуть підтвердити дані про перевезення російської тактичної ядерної зброї залізницею. Про це заявила заступниця помічника міністра оборони США Лора Купер, передають Патріоти України.

Пентагон не підтвердив переміщення ядерної зброї в Росії

За словами Купер, у ядерному питанні Пентагон, безумовно, чув брязкання зброєю від Путіна. "Але ми не бачимо жодних ознак, які б змусили нас змінити нашу позицію щодо ядерної зброї", – зазначила вона.

Ядерний шантаж Росії: останні новини

  • Раніше британські джерела заявили, що Росія буцімто готується до випробувань з ядерною зброєю. Так, Путін має намір продемонструвати свою готовність застосувати зброю масового знищення за допомогою ядерного випробування на кордонах України.
  • Також повідомлялося, що Росія може випробовувати ядерну суперторпеду "Посейдон".

"Немає жодних табу": Франція готова обговорювати постачання Україні винищувачів F-16

середа, 1 лютий 2023, 17:48

Франція готова до обговорення питання передачі Україні винищувачів F-16. Подібна військова допомога Києву не є під забороною. Наразі українська держава не зверталася до Парижа з офіційним запитом щодо постачання бойових літаків. Про це заявив міністр о...

"Психіатри уже безсилі": У Росії запропонували оголосити Лесю Українку "іноагентом" і отримали "вирок"

середа, 1 лютий 2023, 17:27

У російській Держдумі закликали записати в "іноагенти" видатну українську поетесу Лесю Українку, яка померла 110 років тому. Усі пам'ятники з цим "ідолом нацизму" на території РФ повинні бути замінені на пам'ятники "кадировцям", найманцям ПВК "Вагнера...