Пентагону радять терміново відкоригувати військову доктрину: Росія знищить флот НАТО в Чорному морі в перші ж години війни, - американський військовий аналітик

Росія і НАТО можуть піти на конфлікт в Чорному морі через напруженість у відносинах, створеної недавніми навчаннями Sea Breeze - 2019. Таку думку висловив американський фахівець ВМС Лайл Голдстайн в своєму матеріалі для The National Interest, зазначають Патріоти України.
За його словами, позиції НАТО стануть скоріш за все свого роду "трампліном" і не будуть нести реальної військової цінності.
Голдстайн припустив, що Росія розіб'є флот НАТО в Чорному морі в перші години війни: підводними човнами, ракетними комплексами наземного базування, ракетними катерами і авіацією, оснащеною гіперзвуковими протикорабельними ракетами.
Такий сценарій цілком реальний, оскільки Вашингтон продовжує погіршувати ситуацію і підвищувати градус напруженості з Москвою, влаштовуючи вчення Україна - НАТО біля російських кордонів, вважає автор.
Голдстайн також знайшов вихід для США. Вашингтону слід переглянути свою стратегію і, позбувшись від культу авіаносців, почати розвивати підводні озброєння і новітні безпілотники.

Хіти тижня. "Українського законодавства недостатньо": Ватажок терористів Донбасу поставив Україні ультиматум

п’ятниця, 21 лютий 2020, 11:00

Пушилін поставив ряд умов України, без виконання яких, запевняє він, проведення місцевих виборів на окупованому Донбасі неможливо. Ватажок невизнаної "ДНР" Денис Пушилін поставив ультиматуми Києву з приводу проведення місцевих виборів в підконтрольних ...

Хіти тижня. "России предстоит длительная головная боль", - Шевцова

п’ятниця, 21 лютий 2020, 4:00

Америка завжди підігравала Росії. Не розуміючи того. Підігравала фактом свого існування в якості наймогутнішої держави і світового жандарма. І Росія мала привід для його стримування і виправдання свого мілітаризму і войовничого рику. Про це у своєму бл...