"Перебуваючи у Маріуполі, президент не провідав поранених військових у шпиталі", - нардеп

Оксана Корчинська додала, що, на її думку, Зеленський дуже обмежений у доступі до інформації, бо "здравомисляча людина такого не може свідомо робити".
Оксана Корчинська. Фото: скріншот з відео.

Команда нового президента не приділяє достатньо уваги питанням фронту, зокрема коли мова йде про поранених. Про це розповіла перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, народний депутат Оксана Корчинська, передають Патріоти України.

"Новій адміністрації наплювати на фронт. От я за місяць не змогла добитися зустрічі з головою РНБО, який повинен займатися обороною, в тому числі пораненими, тому що мені як координатору цивільно-військового штабу, куди входило п’ять міністерств, мені нема кому, людині з доступом до секретної інформації, передати координацію штабом", – повідомила депутат.

Корчинська відзначила нахабство дій ворога, який розуміє, що в Україні питання війни відійшло на другий план.

"У нас зараз почалися великі проблеми, коли 35 ампутантів за 4 місяці – у нас таке останній раз було в 2014-2015 роках. І коли я ставлю питання: давайте сядемо переговоримо – у нас активно ворог мінує протипіхотними мінами, які заборонені Женевською конфенцією, якими вони не мінували з 2016 року. Зараз вони останні два місяці активні – це пластикові міни, які неможливо вирахувати. У нас із вами кожного тижня один-два ампутанти. Ніхто не звертає уваги. У нас снайпери – оцей тиждень: вчора загинув від снайпера, сьогодні вночі на Кримському працював снайпер, позавчора снайпер. У нас втрати – по нас, як по полігону, стріляють. І ми ще якийсь повинні робити вигляд, коректно себе вести, коли ворог розуміє, що у нас розгул зараз, що будь ласка: у вас політика "не стріляти", і ми будемо вас вбивати", – сказала вона.

Нардеп вважає, що красномовним свідченням ставлення Зеленського до армії є той факт, що перебуваючи з робочим візитом у Маріуполі, він не навідався до поранених солдатів. "Коли президент був у Маріуполі – це перший раз за п’ять років, коли у військовий госпіталь ні президент, ані його оточення не заїхали, хоча там було дев’ять поранених", – зазначила Корчинська.

Також нардеп додала, що, на її думку, Зеленський дуже обмежений у доступі до інформації, бо "здравомисляча людина такого не може свідомо робити".

Джерело: 5 канал

У Пентагоні вже очікують: Нова гонка озброєнь поховає Росію

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:16

Марк Еспер зазначив, що насправді в ситуації, що склалася, «немає нічого хорошого».

Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

четвер, 22 серпень 2019, 23:28

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата. Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмо...