Передали політичні біженці: У Латвії на ЧС-2021 з хокею підняли прапор "вільної Білорусі" (фото)

Мер Риги Мартіньш Стакіс розпорядився зняти прапор Білорусі, встановлений в центрі столиці серед прапорів країн-учасниць чемпіонату світу з хокею. Його замінили біло-червоно-білим прапором. Про своє рішення глава столиці Латвії написав в Twitter, повідомляють Патріоти України.

"Піднімаємо прапор вільної Білорусі серед прапорів чемпіонату світу з хокею. Цей прапор мені передали політичні біженці з Білорусі. Прапору, що символізує режим, який займається державним тероризмом, немає місця в Ризі, тому ми його зняли!" - пояснив Стакіс.

Подібний вчинок став реакцією на інцидент з літаком Ryanair і затримання опозиційного журналіста Романа Протасевича. Борт екстрено сів в аеропорту Мінська після повідомлення про можливе замінування. Попередження про загрозу пілотам передав білоруський диспетчер, коли борту залишалося до кордону з Литвою кілька десятків кілометрів.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...