Передавав держтаємниці спецслужбам РФ: ДБР оголосило в розшук підполковника СБУ

З метою уникнення відповідальності підполковник перетнув кордон в напрямку Білорусі у грудні 2017 року і досі не повернувся.

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, оголосили у розшук підполковника Служби безпеки України (СБУ), який передавав дані державної таємниці російським спецслужбам. Про це йдеться в повідомленні на сайті ДБР, передають Патріоти України.

Зазначається, що чоловікові повідомлено про підозру у скоєнні державної зради, дезертирства, незаконного придбання спеціальних технічних засобів отримання інформації, зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

"Досудовим слідством встановлено: працівник СБУ за завданням та в координації зі спецслужбами Російської Федерації, діючи в інтересах іноземної держави, збирав та передавав відомості з обмеженим доступом, у тому числі ті, що становлять державну таємницю. З метою уникнення відповідальності, правоохоронець перетнув державний кордон України в напрямку Білорусі у грудні 2017 року та про теперішній час не повернувся в Україну", - йдеться у дописі.

Так, наразі підполковник СБУ оголошений у розшук та, у разі його появи на території України, буде доставлений до суду для обрання запобіжного заходу. У ДБР додали, що це кримінальне провадження було розпочато 5 січня 2018 року слідчими Головного слідчого управління СБУ, а 1 лютого 2019 року було передане для здійснення подальшого розслідування до територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.


У Порошенка відреагували на "плівки Деркача" щодо "дружніх розмов п'ятого президента з Путіним

четвер, 9 липень 2020, 19:35

Показово, що ця порція "плівок" від "чекіста" та "сина чекіста" стосується не якогось перехідного періоду притирки глав держав у травні-червні 2014 року, а до періоду важких боїв на полі бою та нелицеприємної дипломатії. У партії п'ятого президента Пет...

З архіву ПУ. Так хто там нажився на "народному горі"? Bloomberg звітував про те, як змінились статки Порошенка за час президентства

четвер, 9 липень 2020, 19:30

П'ятий президент України Петро Порошенко втратив статус мільярдера незабаром після обрання на пост глави держави в 2014 році. Згідно з індексом Bloomberg Billionaires, чистий капітал Порошенка знизився майже на 40% - до 705 мільйонів доларів, повідомля...