"Передбачувано та безглуздо": Стефанчук відповів Путіну, який назвав його "єдиною" легітимною владою в Україні

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук відповів російському диктатору Володимиру Путіну, який заявив, що «єдиною» легітимною владою в Україні є український парламент і його голова. На своїй сторінці у Facebook Стефанчук написав, що Конституція України в частині 1 статті 108 стверджує, що президент виконує свої повноваження до вступу на посаду новообраного президента, передають Патріоти України.

Тому на цій посаді до завершення воєнного стану залишатиметься Володимир Зеленський, що відповідає українському законодавству, пояснив Стефанчук. «У демократичних суспільствах це називається безперервністю влади. Але ця „безперервність“ не в російському (як „довічність“), а в нормальному, демократичному і безпечному розумінні», - додав спікер парламенту.

Стефанчук також додав, що наративи Путіна «настільки ж передбачувані, скільки й безглузді». Раніше Володимир Путін укотре заявив, що повноваження українського президента Володимира Зеленського не можуть бути продовжені згідно з українським законодавством. Для цього він, зокрема, процитував викривлену статтю Конституції України.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...