
В окупованому Росією українському Севастополі розформовують групу захоплених кораблів ВМС ЗС України. Про це пише Телеграм-канал "Морской | Флот", передають Патріоти України.
Напередодні у штатне місце стоянки в бухті «Голандія» повернувся захоплений корабель управління «Славутич» (U510). Як пише Телеграм-канал, раніше окупаційна адміністрація планувала повернути кораблі Україні, проте нібито через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 цього не сталось.

Формування групи з захоплених українських військових кораблів розпочалось у березні 2020 року. Загалом у 2014-у році Росія захопила 51 військовий корабель та допоміжних суден ВМС ЗС України. Частина з них була повернута Україні впродовж перших двох місяців, згодом цей процес було зупинено.
Всі ці кораблі були захоплені впродовж лютого-березня 2014 року російськими військами в ході окупації Кримського півострова.
"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...
Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...