Передвиборча кампанія в США провокує міжнародний скандал: Республіканці почали продавати футболки з Гренландією в складі США

Данцям не менш образливо спостерігати такий креатив, ніж українцям мапу з "російським" Кримом.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Республіканська партія США почала продавати на своєму сайті футболки, на яких острів Гренландія і територія Сполучених Штатів пофарбовані в кольори американського прапора, повідомляють Патріоти України.

Продукцію можна купити за пожертвування в 25, 50, 75, 100, 250, 500 або одну тисячу доларів. В описі до товару йдеться: «Підтримай президента Трампа і його зусилля допомогти Америці рости!».

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що США збираються купити Гренландію у Данії. Пізніше президент Трамп публічно визнав це: «Ми добрі союзники з Данією. Ми захищаємо Данію, як ми захищаємо значну частину світу, в результаті з'явилася ця концепція... Це цікаво зі стратегічної точки зору». У відповідь прем'єр-міністр Данії Метте Фредерікса висловила надію на те, що президент жартує, назвавши історію «абсурдною дискусією».

21 серпня Трамп заявив, що переносить запланований на вересень візит до Данії через відмову влади країни обговорювати питання про можливу покупку Гренландії Сполученими Штатами. За словами датського прем'єра, рішення Трампа не вплине на «хороші» відносини між Копенгагеном і Вашингтоном. При цьому вона знову підтвердила, що острів "не продається".

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...

"Доверчивых боевиков Вагнера заманили в Минск под предлогом работы охранниками": Повна версія фейку росЗМІ про "підступність СБУ"

субота, 8 серпень 2020, 0:32

Маршрут наївних найманців нібито передбачався такий: з Москви організовано п'ятьма групами дістатися до Мінська, звідти виліт в Стамбул, далі до Гавани і потім - в Каракас. У Росії ніяк не можуть змиритися з гучним провалом групи бойовиків Вагнера. В і...