Переговори Байдена і Сі Цзіньпіна вводять світ у формат Третьої світової війни, - експерт

Доктор політичних наук, професор, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень Григорій Перепилиця вважає, що переговори президента США Джо Байдена і лідера Китаю Сі Цзіньпіна вводять світ у формат Третьої світової війни, передають Патріоти України.

За його словами, переможці в російсько-українській війні будуть визначати нову систему європейської безпеки і новий світовий порядок.

"Якщо Україна впаде - Європа не зможе утримувати цю навалу. Тим більше, що за спиною і Росії стоїть Китай", - зазначив Перепилиця під час засідання круглого столу на тему "Воєнна кампанія російсько-української війни 2023: уроки для України та висновки на наступний рік".

При цьому він вважає, що переговор двох лідерів ні до чого не призвели."Між США і Китаєм існує екзистенційне протиріччя, пов'язане з завоюванням чи утриманням світового порядку. Таким чином, ми входимо у формат Третьої світової війни і механізм її вже запущений російсько-українською війною", - наголосив експерт.

У зв'язку з цим, на його думку, будь-які політичні переговори не зупинять президента РФ Володимира Путіна. "Навіть, якщо Україна погодиться на той ультиматум віддати Росії території, які вже ввели у конституцію Росії - це окуповані території. Путін на цьому не зупиниться. Тим більше, він не дотримується жодного міжнародного права і жодних умов", - сказав доктор політичних наук. Він вважає, що Україна повинна шукати союзників в Європі не лише серед членів Організації Північноатлантичного договору.

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...

"Дрон, арта, лопата": "Мадяр" дав пораду військовим, як вижити на "нулі"

четвер, 22 лютий 2024, 16:42

Український військовий, командир роти "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр" дав пораду військовим, як забезпечити власну безпеку та виконати бойові завдання на першій лінії фронту.Про це "Мадяр" розповів у відеозверненні, передають Патріоти У...