Переговори Трампа і Путіна в Осаці зірвалися: Вашингтон вказав Х...йлу на його місце

Президенту США немає про що говорити з узурпатором. Він їде на G20 заради зустрічі з главою Китаю Сі Цзіньпіном.​

Повноцінних переговорів президентів США і РФ, Дональда Трампа і Володимира Путіна, в Осаці на полях саміту G20, по всій видимості, не буде. Плани Кремля знову зірвалися. Невдалі переговори Трампа і Путіна прокоментував в Facebook російський блогер Ель Мюрид, передають Патріоти України.

З 28 по 29 червня в Осаці відбудеться саміт "Великої двадцятки". Кілька місяців говорилося про те, що на полях даного заходу відбудуться переговори Трампа і Путіна, про які так мріяли в Кремлі. Однак цьому не судилося збутися. З'явилася інформація, що зустріч відбудеться "на ногах", тобто президенти поспілкуються всього кілька хвилин.

"Предполагается лишь встреча "на ногах" - новое изобретение российской пропаганды для деликатного обозначения игнорирования Путина со стороны Трампа", - зазначив Мюрид.

Він запевнив, що Трампу нема про що говорити з узурпатором. Він їде на G20 заради зустрічі з главою Китаю Сі Цзіньпіном. "Трамп жестко делит все задачи на первоочередные и все остальные, которые могут подождать, поэтому Путин проходит по второму списку, что с точки зрения Трампа разумно: какой смысл обсуждать цвет обоев, если ты еще толком фундамент не залил. У Трампа есть задача высшего приоритета - торговая война с Китаем", - поділився думкою блогер.

Без сумнівів, ситуація вкрай принизливою для президента РФ. "Для Трампа какой-то мелкий диктатор Путин совершенно неинтересен, он - микроб по сравнению с проблемами и задачами, которые решаются прямо сейчас. У российской пропаганды, конечно, на этот счет иное мнение, но Трампу некогда слушать российские федеральные каналы и читать ура-творчество "ботоферм". Он занят реальными делами. А потому - только "на ногах". Дежурное похлопывание по плечу и дальше заниматься проблемами", - розповів Мюрид.


Хіти тижня. Саудівська Аравія розпочала військові дії у відповідь на руйнування її нафтових об’єктів

понеділок, 23 вересень 2019, 19:30

Коаліція заявила, що знищила чотири майданчики, які використовувались для здійснення атак, що загрожують судноплавству у водах Червоного моря. . Саудівська Аравія закликала мирних жителів триматись подалі від місць, де відбувається операція та запевн...

Олігарх поза когорти "недоторканих": На екс-фінансиста виборів Юлії Тимошенко завели кримінальну справу

понеділок, 23 вересень 2019, 19:23

Екс-нардепа Костянина Жеваго викликають до Державного бюро розслідувань для вручення підозри, повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Генеральної прокуратури. "Гр-н Жеваго Костянтин Валентинович… Вам необхідно з’явитися 27 вересня 2019 року ...