Перейняв досвід у РФ? Китай планує створити табори з "перевиховання" жителів Тайваню після вторгнення

Китай погрожує "перевихованням" Тайваню, щоб зробити його громадян більш патріотично налаштованими після вторгнення на острів. Про це повідомляє британський таблоїд The Sun, передають Патріоти України.

Таке попередження нагадало про жахливі табори з перевиховання, де містилися мільйони уйгурів, що представники низки країн назвали геноцидом. "Ми перевиховуватимемо", — заявив китайський посол у Франції Лу Шайє в інтерв'ю місцевим журналістам.

"Упевнений, що населення Тайваню підтримуватиме возз'єднання і знову стане патріотами", — заявив він. Після критики цих висловлювань дипломат заявив, що уряд Тайваню налаштував своїх мешканців проти Китаю. Слова про перевиховання він пояснив тим, що зараз населення Тайваню ефективно опрацьоване та п'яне.

"Їх необхідно перевиховати, щоб не було сепаратистських думок", — пояснив представник КНР. Цю думку поділяє і посол Китаю в Австралії Сяо Цянь, після вторгнення КНР, за його словами, жителів Тайваню треба навчити правильно думати про КНР.

"Нам потрібно розуміти, що їхні погляди на Китай, погляди на свою батьківщину можуть дещо відрізнятися. Я думаю, що це факт", — заявив він.

Думка про те, що тайванське населення доведеться перевиховувати після вторгнення, поділяють і громадяни Китаю. Керівник Центру уйгурських досліджень Абдул Хакім заявив, що слова представників Китаю нагадали про табори, які уряд КНР створив для уйгурів у Сіньцзяні. За його словами, Китай тестує таку практику на уйгурах і надалі планує застосовувати цей підхід в інших регіонах світу."Тепер же Китай заявляє, що створить концентраційні табори в Тайвані", — сказав Хакім.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...