Перейшло на "службу" до ЗСУ: Українські захисники знищують окупантів за допомогою трофейного озброєння

Воїни ЗСУ з 93-ї ОМБр "Холодний Яр" використовують у боротьбі проти окупантів трофейну російську зброю. Захоплене героями озброєння тепер перейшло на бік добра, передають Патріоти України.

Відео з деякими деталями роботи військовослужбовців оприлюднила уFacebook пресслужба окремої механізованої бригади. На початку ролика можна почути, як ворожі "Гради" б'ють по українській території.

Захисники країни розповіли, що, крім іншого, захопили російську протитанкову установку "Фагот". На ній окупанти маркером написали "Курськ".

"Вони взагалі не готові вести бойові дії тут. Деякі, ми бачили, взагалі не знають, що робити, просто розбігаються... Не знають, що потрібно хоча б притиснутись до землі, знайти укриття. Вони просто біжать", – розповів один із бійців про супротивника. Серед іншого трофейного озброєння – тепловізійні приціли. З їхньою допомогою наші герої вистежують ворогів.

Міноборони України запровадило новий базовий контракт: для військовослужбовців на тилових і небойових посадах

середа, 24 червень 2026, 12:58

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...