Воїни ЗСУ з 93-ї ОМБр "Холодний Яр" використовують у боротьбі проти окупантів трофейну російську зброю. Захоплене героями озброєння тепер перейшло на бік добра, передають Патріоти України.
Відео з деякими деталями роботи військовослужбовців оприлюднила уFacebook пресслужба окремої механізованої бригади. На початку ролика можна почути, як ворожі "Гради" б'ють по українській території.
Захисники країни розповіли, що, крім іншого, захопили російську протитанкову установку "Фагот". На ній окупанти маркером написали "Курськ".
"Вони взагалі не готові вести бойові дії тут. Деякі, ми бачили, взагалі не знають, що робити, просто розбігаються... Не знають, що потрібно хоча б притиснутись до землі, знайти укриття. Вони просто біжать", – розповів один із бійців про супротивника. Серед іншого трофейного озброєння – тепловізійні приціли. З їхньою допомогою наші герої вистежують ворогів.
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...