"Перейшов грань": Луценко обізвав Ситника скунсом

Генпрокурор Юрій Луценко звинуватив директора НАБУ Артема Ситника в тому, що він, нібито втручаючись в американські вибори, перейшов грань політичної етики, повідомляють Патріоти України.

"На жаль, до компанії політичних скунсів Лещенка приєдналися ще й великі державні діячі, наприклад, керівник Національного антикорупційного бюро України. Всупереч спеціальному застереження свого процесуального керівника, яким є Назар Холодницький (глава САП), всупереч вимогам закону і елементарної політичної етики пан Ситник тоді ж, в середині 2016 року, повідомив американські ЗМІ про те, що прізвище Манафорта (колишній глава передвиборного штабу президента США Дональда Трампа) є в списках так званої "чорної каси" Партії регіонів. При цьому він зробив це, точно знаючи, що одного підпису Манафорта там немає", - наводить слова Луценка "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Ситник "розповідав про страшного проросійського Трампа" і закликав підтримувати його опонента Хіларі Клінтон". "Очевидно, що керівник такого органу, агітуючи за конкретного кандидата, переступав межу, я б сказав, політичної етики", - заявив Луценко.

Перший бій за ДАП

четвер, 28 травень 2020, 7:10

У перших числах квітня 2014 року з’явилася реальна загроза початку бойових дій на Донбасі. У Луганську взяли штурмом управління СБУ, у Донецьку проголосили маріонеткову республіку. Українські військові почали займати стратегічні об’єкти в Донецькій та ...

Режим Зеленського швидко перероджується в диктатуру путінського ґатунку: Війну з музеями не вів навіть Янукович

четвер, 28 травень 2020, 6:08

Якщо громадське суспільство не знайде в собі сил об'єднатись в протидії цим тенденціям, невдовзі всіх, хто матиме іншу думку, ніж на Банковій, будуть пробувати запроторити за грати чи вичавити з країни. Друзі, хочу поділитись своїм виступом в телеефірі...