"Переходьте на наш бік": Білоруси влаштували цинічну акцію на кордоні з Україною із розповіддю про "братський борщ" (відео)

Прикордонники Білорусі, з якої у лютому минулого року заходили в Україну російські війська, а упродовж усього часу повномасштабного вторгнення продовжують летіти російські ракети, влаштували чергову цинічну акцію на кордоні з Україною. Вони крутять аудіозапис з розповідями про "братні народи" натякають на необхідність капітуляції і намагаються спокусити українців "принадами" статусу колонії РФ, передають Патріоти України.

При цьому розповідати байки про "братні народи" та необхідність для України капітулювати перед РФ білоруські прикордонники взялися з використанням метафори про борщі, який варять українські та білоруські господині. Відео з записом, який крутять на кордоні білоруси, з'явилося у мережі.

На відео чути, як жіночий голос українською звертається до українських прикордонників з "важливим меседжем": мовляв, то й що, що з території Білорусі на українські міста та села летіли ракети та сунули ворожі колони – головне, що рецепт борщу дуже схожий.

"Товариші українські прикордонники! Не забувайте про те, що український та білоруський борщ дуже схожі між собою. Безумовно, є незначні відмінності. До українського борщу, як правило, додають квасолю. А в білоруському борщі більше картоплі. Але тим не менш, і те, й інше – це практично той самий борщ. Український та білоруський борщ – це і борщі-сусіди, і борщі-родичі", – розповідає жіночий голос на записі.

Далі білоруські прикордонники згадали про Європу, яку самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко записав у "вороги", і про "східнослов'янську ідентичність" та спробували спокусити українців "борщем", за який сама Білорусь вже віддала і власний суверенітет, і свободу.

"Європейська кухня не має жодної страви, яка хоча б віддалено нагадувала борщ. Ось чому борщ – це не лише смачно та поживно, це ще й одна з культурних засад нашої спільної східнослов'янської ідентичності. Борщ – це те, що нас об'єднує. І коли вам більше не буде з чого готувати ваш борщ, переходьте на наш бік, спробуйте наш, білоруський борщ. Не пошкодуєте", – зазначено у аудіо, яке білоруські прикордонники крутять для українських колег.

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...

Подарунок для Бууданова? Влада Москви випадково "злила" в інтернет адреси засекречених об'єктів РФ (перелік)

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:30

Влада Москви та інших російських міст виклала в інтернет список адрес, де не можна відключати електрику, таким чином "злили" розташування військо-стратегічних об'єктів. Про це повідомляють розслідувачі центру "Досьє", передають Патріоти України. У спи...