Перекидання військ і бомбадрувальники над морем! США готують відповідь Росії у разі вторгнення в Україну

США готують варіанти відповіді у разі вторгнення Росії в Україну. Серед них - перекидання військ у сусідні з Україною країни, передають Патріоти України.

Глава Пентагону Ллойд Остін запропонував президенту США Джо Байдену також варіанти пересування американських військових перед можливим вторгненням.

Що, зокрема, запропонував Остін:

  • польоти бомбардувальників над регіоном,
  • заходи кораблів у Чорне море,
  • перекидання військ та деякого обладнання з інших частин Європи до Польщі, Румунії та інших сусідніх з Україною країн.
Ці варінти глава Пентагону запропонував, щоб заспокоїти союзників по НАТО та посилити їхню оборону, особливо оборону тих країн, які межують з Україною. Мета полягає в тому, щоб продемонструвати єдність і силу в НАТО та стримати російську агресію проти союзників у регіоні.

Росіяни розгорнули на Харківщині комплекс РЕБ і готуються до наступу під Ізюмом, - Міноборони

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:39

На Харківщині російські окупанти розгорнули комплекс РЕБ задля протидії українським безпілотникам. Також ворог готується до наступу під Ізюмом, передають Патріоти України. Важкі бої тривають на Донеччині та Луганщині, де рашисти прагнуть оточити україн...

Вимагає "справедливості": Фінляндія відмовилася зробити виняток для України щодо спрощеного вступу до ЄС

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:20

Фінляндія відмовилась надати Україні особливі умови щодо вступу до Європейського союзу. Попри це Гельсінкі вважають важливим сьогодні дати Україні надію на членство. Про це пише Yle, передають Патріоти України. "Ще одна велика дискусія, яка у нас попер...