Переломний момент: Експерт розповів, втрата яких населених пунктів стала для РФ критичною і наблизила дл поразки

Деокупація великих територій України від російських загарбників стала для армії РФ репутаційним ударом, а втрата крейсера "Москва" показала, що Росія цю війну не виграє. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів військовий експерт Михайло Притула, передають Патріоти України.

"Більш критичною для них стала (втрата – Ред.) навіть не Херсона, великих міст вони не захоплювали власне. Тому фактично звільнення великих територій були критичними для них з точки погляду медійного і пропагандистського. А власне на військову силу на сьогоднішній день вони можуть не дуже розраховувати. Тому відступ з-під Києва, відступ з півночі країни, відступ з Харківської області, з правобережжя України – для них були всі ці моменти критичними", - сказав експерт.

За його словами, найбільш критичною для окупантів була втрата крейсера "Москва". "Для них це був переламний момент, який показав, що все, Росія цю війну не виграє ніколи", - підсумував Притула.

Президент Казахстану втер носа Путіну в ситуації з рекордним паводком

вівторок, 16 квітень 2024, 23:28

Глава Казахстану Касим-Жомарт Токаєв прибув з робочою поїздкою у Північно-Казахстанську область. Він здійснив обліт Кизилжарського району, околиць Петропавловська та Сергіївського водохранилища – територій, які потерпають від весняної повені. Натомість...

Генштаб закликав не втягувати ЗСУ в політичну боротьбу, Ганна Маляр різко відреагувала

вівторок, 16 квітень 2024, 22:42

16 квітня Генеральний штаб Збройних сил України заявив у Facebook про появу спекуляцій щодо системи комунікацій Генштабу, передають Патріоти України. "Останнім часом з'являється чимало спекуляцій щодо системи комунікацій Генерального штабу Збройних сил...