Переміщуватися групами та приховувати свою приналежність до РФ: Українська розвідка роздобула інструкцію для російської делегації у Туреччині

Росія сподівається, що її делегація візьме участь у Міжнародному авіасалон "Євразійське авіашоу – 2022". З цієї нагоди представник "Ростех" у Туреччині підготував спеціальні інструкції. Відповідний документ здобуло Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

У "диво-інструкції" представникам країни-окупантки рекомендують приховувати свою приналежність до Росії. Також російським делегатам порадили:

  • не демонструвати свою символіку;
  • пересуватися лише організованою групою у супроводі працівника представництва або посольства Росії;
  • не піддаватися на провокації;
  • поводитися "гідно".

"Росія стала небажаною країною у всіх демократичних державах, бо росіян не раді бачити серед вільних народів. І так буде й надалі. Тепер бути представником з Росії повинно бути соромно", – наголосили у ГУР Міноборони.

Там також нагадали, що кожен представник Росії є співучасником всіх воєнних злочинів проти цивілізованого світу.

Складний період може тривати і 3 місяці, але перелом війни вже настав, - Данілов

субота, 28 січень 2023, 9:03

Предбачити час завершення війни складно, а перемога не настане швидко, проте перелом у війні вже пройдений. Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов в ефірі "Радіо Свобода". "На жаль, сьогодні сказати точну дат...

Темп стабільно високий: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 28 січня

субота, 28 січень 2023, 8:45

Українські захисники просто знищують російську армію. Станом на 28 січня окупанти вже втратили 125 510 своїх солдатів. Лише за останню добу ЗСУ ліквідували 800 загарбників. Вони успішно поповнили статистику втрат ворога, яка росте з кожним днем.