Перемога України стане серйозним ударом по путінському режиму, - колишній прем'єр Росії

Війна в Україні - це фактична боротьба економічних і військових потенціалів, а перемога України стане серйозним ударом по режиму Путіна. Таку заяву в інтерв'ю DW зробив колишній прем'єр-міністр РФ Михайло Касьянов, передають Патріоти України.

"З такими санкціями потенціал путінської Росії зменшуватиметься з кожним днем. Це означає, що через кілька місяців Україна отримає економічну і військову перевагу. Героїзм українського народу й армії, безумовно, призведе, до поліпшення ситуації і до подальшої перемоги. По-перше, це захистить решту Європи від агресивного Путіна, а по-друге, це ключ до його відходу", - заявив політик.

За словами Касьянова, перемога України викличе швидкі зміни в Росії, а "перш за все в оточенні Путіна і в армії". Перемога України завдасть серйозного удару по путінському режиму і призведе до його зміни руками самих росіян, вважає опозиційний політик.

Михайло Касьянов впевнений, що "Путін, звичайно, не очікував такого масштабу санкцій", які ввело світове співтовариство у відповідь на агресію проти України. І вони носять "руйнівний характер".

Окупанти на Донеччині знищили своїх дезертирів, - ЗСУ

вівторок, 6 грудень 2022, 19:29

Російські окупанти на Донеччині знищили своїх дезертирів, більшість із яких були "зеками", інформують Патріоти України. Як повідомляється у вечірньому зведенні Генерального штабу Збройних сил України, 30 листопада в районі Верхньоторецького Донецької о...

Поліцейський-зрадник із Харківщини супроводжував жінку, яка збирала "данину" під час окупації (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 19:15

5 грудня Київський районний суд Харкова ухвалив рішення про взяття під варту 38-річного мешканця Балаклії, який обійняв посаду в окупантів. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Як установили слідчі, чоловік ...