У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України.
Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось" підпалив устаткування автоматизованого управління залізницею (шафа СЦБ) – на ділянці залізничного сполучення Луганськ-Лантратівка в районі Луганської ТЕС (Щастя).
За оцінкою фахівців, знищення такої системи призведе до переведення в "ручний режим" управління ділянкою залізничного сполучення, зазначає Гайдай. Як наслідок – це унеможливить своєчасне доставлення вантажів військового призначення до передових позицій російських окупантів (орієнтовно на 14-20 діб).
З початку жовтня українські військові проводять контрнаступ на Луганщині. Станом на 3 грудня вже звільнено 13 населених пунктів.
Місцева влада попереджала, що просування ЗСУ на цьому напрямку не буде таким стрімким, як в інших областях, бо ж окупанти готувалися до оборони.
2 грудня очільник Луганської ОВА Гайдай розповів, що Збройні сили України на сході мають успіхи на Лисичанському та Кремінському напрямку. Він зазначив, що найважча ситуація наразі з боку Лисичанська.
За його словами, на Сватівському напрямку та поблизу Кремінної, ЗСУ мають перевагу, мають успіх, потроху просуваються вперед, не дивлячись на шалену кількість ворога та техніки, яку постійно підвозять туди.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...