У найближчі два-три тижні російські окупанти стикатимуться з відчутною затримкою постачання військових вантажів на Луганщині, інформують Патріоти України.
Як повідомив в Telegram голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, "хтось" підпалив устаткування автоматизованого управління залізницею (шафа СЦБ) – на ділянці залізничного сполучення Луганськ-Лантратівка в районі Луганської ТЕС (Щастя).
За оцінкою фахівців, знищення такої системи призведе до переведення в "ручний режим" управління ділянкою залізничного сполучення, зазначає Гайдай. Як наслідок – це унеможливить своєчасне доставлення вантажів військового призначення до передових позицій російських окупантів (орієнтовно на 14-20 діб).
З початку жовтня українські військові проводять контрнаступ на Луганщині. Станом на 3 грудня вже звільнено 13 населених пунктів.
Місцева влада попереджала, що просування ЗСУ на цьому напрямку не буде таким стрімким, як в інших областях, бо ж окупанти готувалися до оборони.
2 грудня очільник Луганської ОВА Гайдай розповів, що Збройні сили України на сході мають успіхи на Лисичанському та Кремінському напрямку. Він зазначив, що найважча ситуація наразі з боку Лисичанська.
За його словами, на Сватівському напрямку та поблизу Кремінної, ЗСУ мають перевагу, мають успіх, потроху просуваються вперед, не дивлячись на шалену кількість ворога та техніки, яку постійно підвозять туди.
260620. Президент Володимир Зеленський не поїде до польського Гданська на конференцію з відновлення України, українську делегацію очолюватиме прем'єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України з посиланням на заяву Свириденко у її соцмережа...
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...